CANactions набирає учасників урбаністичної школи в Роттердамі

Роттердам. Фото: Pixabay Об этом сообщает provinciya.in.ua со ссылкой на СМИ.Школа CANactions оголосила набір учасників першої міжнародної програми. Весняна Школа «Borders are for Crossing» проходитиме з 18-25 березня 2019 року в Роттердамі.

До участі запрошують студентів-магістрів та випускників галузей архітектури, містобудування та планування, соціології, антропології, політології, культурології та суміжних областей.

Учасники програми вивчатимуть глобальну міграцію, досліджуватимуть її вплив на соціальні й економічні процеси та розроблятимуть сценарії розвитку районів Роттердама, які підлягають модернізації.

Робота відбуватиметься англійською мовою у змішаних міждисциплінарних та мультинаціональних групах. Тьютори та експерти школи – з мережі CANactions School та нідерландської the Independent School for the City.

Вартість участі складає 500 євро. У цю суму не входить трансфер до Роттердаму та оренда житла. Кінцевий термін прийому заявок: 4 лютого 2019 року. Результати відбору оголосять 11 лютого. Подати заявку можна за посиланням.

Нагадаємо, темою наступного міжнародного фестивалю CANactions обрано «Громаду». Фестиваль відбудеться 17—18 травня 2019 року.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/01/10/canactions-nabiraye-uchasnikiv-urbanistichnoyi-shkoli-v-rotterdami/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя