Відомий туристичний сервіс припинить продаж квитків до парків розваг, де тримають китів і дельфінів

TripAdvisor Об этом сообщает 40ka.in.ua со ссылкой на СМИ.

Американський туристичний сервіс TripAdvisor заявив, що до кінця 2019 року повністю припинить продаж квитків в парки водних розваг, які розводять або імпортують китоподібних.

Нові правила не будуть застосовуватися до приморських заповідників, які забезпечують догляд за тваринами, що вже перебувають у неволі.

"Кити і дельфіни не надто добре себе почувають в обмежених умовах неволі, і ми сподіваємося побачити майбутнє, в якому вони будуть жити так, як повинні – вільно і в дикій природі", – розповіли представники сервісу.

Компанія прагне, щоб парки водних розваг розробили альтернативні моделі утримання таких тварин. Наприклад, прибережну водойму, в якій кити й дельфіни житимуть в умовах, максимально наближених до природного середовища. Під нові правила потрапляють такі відомі парки розваг, як SeaWorld і Loro Parque. Зміни впливають лише на продаж квитків, з каталогу локації видаляти не будуть.

Нові правила – це продовження кампанії TripAdvisor із захисту тварин. З 2016 сервіс не продає квитки в місця, де туристи контактують із тваринами. У 2018 році TripAdvisor перестав продавати квитки в місця, де тварини беруть участь в "принизливих шоу".

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Platfor.maДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1570197476-vidomiy-turistichniy-servis-pripinit-prodazh-kvitkiv-do.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя