Луцький джитсер став кращим самбістом в Україні


Борець клубу GARDA, лучанин Дмитро Ковальчук став чемпіоном Кубку України. Змагання відбулися минулих вихідних у столиці. Після блискучої перемоги на Чемпіонаті України, Дмитро достойно виступив на змаганнях Європейського рівня у Жешуві.

Тренер клубу GARDA Михайло Савчук каже, що команда доклала максимум зусиль для того, аби свої поєдинки Дмитро закінчував достроково.

«Нам у певній мірі все вдалося: Дмитро провів 4 сутички, 3 закінчив достроково й у фіналі переміг впевнено та безкомпромісно.

Для нас це новий досвід асиміляції бразильського джиу-джитсу у виступах наших спортсменів у непрофільних видах спорту.

Велику увагу ми приділяли психологічній підготовці, мотивації, цілеспрямованості. Молодший тренер Іван Сильман теж допомагав Дмитру відточувати тактично-технічні тонкощі поєдинку. У підсумку ми вдосконалили його манеру проведення сутички і бачимо сьогодні хороший результат», – каже тренер.
Дмитро вивчає бразильське джиу-джитсу, але виступає і змаганнях з інших бойових мистецтв.

Працюючи зі спортсменом, наголошує тренер, вдалося знайти ту формулу боротьби, яку можна використовувати не лише в профільних видах спорту, а й у ММА та бойовому самбо.
«Отримавши поразку у фінальній сутичці в Польщі на Чемпіонаті Європи, я виконав таку-собі роботу над помилками, що дала свій результат. Ми дещо вдосконалили техніку і тактику. У цьому мені допоміг молодший тренер Іван Сильман. У спорті атлета часто сприймають як автомат, який працює за принципом «методика – результат», зовсім не враховуючи його психологічний стан.

Ми працювали над психологічною підготовкою до змагань і над технічними помилками. Дуже важко було з професійними борцями, але зміни, які ми внесли у техніку, дали свої плоди», – розповів спортсмен.
Далі Дмитро виступить на Чемпіонаті світу, який відбудеться 15-16 грудня в Італії.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/lutskyy-dzhytser-stav-krashchym-sambistom-v-ukrayini/” Об этом сообщает dosye-ukr.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя