"Секс-бомба": в мережі з’явився український трейлер фільму про домагання з Кідман, Терон і Роббі

"Секс-бомба" (Bombshell)

Популярні голлівудські акторки Ніколь Кідман, Шарліз Терон і Марго Роббі зіграють головні ролі у новому фільмі "Секс-бомба" (Bombshell) про сексуальні домагання на новинному каналі Fox News. 21 серпня кіностудія Lionsgate представила перший трейлер, 15 жовтня – другий, а 4 листопада в мережі з’явився український відкоролик. Прем’єра стрічки запланована на 19 грудня 2019 року. Об этом сообщает vestiplus.in.ua со ссылкой на СМИ.

Новий український трейлер, у якому з’явилися акторки Марго Роббі, Ніколь Кідман і Шарліз Терон, був опублікований на офіційному ютуб-каналі UFD Independent Films.

Дивитися український трейлер до фільму "Секс-бомба" (Bombshell): відео

Фільм "Секс-бомба" (Bombshell): другий трейлер

Фільм "Секс-бомба" (Bombshell): перший трейлер

Також раніше творці фільму "Секс-бомба" представили офіційний постер фільму, на якому постали три голлівудські актриси – Шарліз Терон, Ніколь Кідман та Марго Роббі, перша з яких змінилась для фільму до невпізнання.


Офіційний постер фільму "Секс-бомба" (Bombshell) / Lionsgate

Стрічка заснована на реальних подіях та розповідає про скандал у 2016 році: працівниці Fox News звинуватили генерального директора Роджера Айлза в сексуальних домаганнях. Додамо, що чоловік помер у 2017 році.

Так, американська журналістка Гретхен Карлсон, яку в фільмі зіграла Ніколь Кідман, звинуватила Айлза у домаганнях. За її словами, вона була звільнена після того, як відмовила генеральному директорові. Згодом до Карлсон приєдналися ще декілька жінок (їх грають Марго Роббі і Шарліз Терон). Після скандалів Роджер Айлз пішов у відставку.

роджер айлз
Роджер Айлз – колишній генеральний директор Fox News


Джерело статті: “http://24tv.ua/lifestyle/tri_fatalni_blondinki_teron_robbi_i_kidman_znyalisya_v_filmi_pro_seksualni_domagannya_treyler_n1195456”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя